TIDI.AL Akademia juaj Online!

“I LOVE TROPOJA” & “2 GISHT MJALTË” (SHIKO TË DY FILMAT)

OFERTË! “I LOVE TROPOJA” & “2 GISHT MJALTË” (SHIKO TË DY FILMAT) Abonohu për të shikuar filmat me cilësi kinemaje. Filmi 1: “I Love Tropoja” Filmi 2: “2 Gisht Mjaltë” 2 filma në një paketë ( L400 për secilin film) Abonohu tani dhe shiko 2 filmat për 48 orë (20% ulje) I LOVE TROPOJA Një djalë […]

I LOVE TROPOJA

I LOVE TROPOJA Titulli origjinal: I Love Tropoja Filmi fillon: 08.02.2020 Zgjatja e filmit: 117 Minuta Shteti/Viti: ALB/2020 Lloji: Komedi, Aventurë Aktorë: Arjola Demiri, Enca Haxhia, Mariana Kondi, Bruno Shllaku Regjisori: Ermal Mamaqi Distributori: Ermal Mamaqi Abonohu për të shikuar filmin me cilësi kinemaje, Bli Tani. Një djalë me ambicie të mëdha për jetën, shpreson që së shpejti do të vendoset në pozicionin […]