TRAJNIM FALAS NGA ALBI NAKO – WEBINAR

5 out of 5
5
2 VLERESIME

TRAJNIM FALAS

Thjesht kërce, Mos pengohesh

NGA ALBI NAKO

Trajnim falas i organizuar nga mjeshtri i madh Albi Nako dhe platforma TIDI.AL.
Ky trajnim është për fëmijët 5 – 11 vjeç në zhanerin e hip-hopit.

Webinari fillon pas pak…

SHIKO TANI!

,

ÇFARË ËSHTË KËRCIMI?

CILAT JANË SEKRETET E KËRCIMIT?

Nuk ka asnjë ndjenjë më të bukur në botë sesa të zhvendosësh në një pjesë të muzikës dhe të lësh gjithë pjesën tjetër të botës të zhduket.

 

BENEFITET E KËRCIMIT

 

ALBI NAKO

Albi Nako ka studiuar në shkollën e baletit dhe është diplomuar në akademinë e arteve për koreografi.
Është specializuar në Universitetn e Mantovas në Itali dhe ka punuar në kompantë më prestigjize të Dancit në shumë shtete si Gjermani ,Greqi ,SHBA, Itali etj.

Koreograf zyrtar prej 21 vitesh në Tv Klan i pothuajse të gjithave programeve televizive duke filluar nga porta e fatit deri musical Klan. Themelues i Star Academi.
Pjesmarrës me numra special baleti çdo vit në Këngën Magjike dhe drejtor artistik koreograf në Dance With Me Albania në të gjitha edicionet.
Themelues i akademisë më prestigjoze të dancit , “Albi Nako Dance”.
Arkitekt i shumë prej figuarve të baletit shqiptar.

Webinari fillon pas pak…

SHIKO TANI!

 

TRAJNIM FALAS


Thjesht kërce, Mos pengohesh


NGA ALBI NAKO


Webinari fillon pas pak...

SHIKO TANI!5
5 out of 5
2 Ratings

Detailed Rating

Stars 5
2
Stars 4
0
Stars 3
0
Stars 2
0
Stars 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

ME SHUME
JU LUTEMI HYNI QE TE KENI MUNDESI TE LINI NJE VLERESIM
SHTO TEK TE PELQYERAT
BLI KURSIN
PJESEMARRES: 0 STUDENTE
NIVELI: Fillestar
Top