2 GISHT MJALTË

Titulli origjinal: 2 Gisht Mjaltë
Filmi fillon: 28.03.2019
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Ermal Mamaqi, Elvana Gjata, Marjana Kondi, Koço Devole, Ervin Doko, Megi Pojani
Regjisori: Emir Khalilzadeh, Ermal Mamaqi
Distributori: Ermal Mamaqi

Abonohu për të shikuar filmin me cilësi kinemaje, Bli Tani.


Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.


Abonohu tani dhe shiko filmin për 48 orë